SIA “LANEKS” Это все, что вам нужно знать о шинах
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

LANEKS riepu tirdzniecības un servisa centri


Firmas Laneks tirdzniecības un servisa tīklu veido četri centri, kas atrodas Purvciemā, Pļavniekos, Centrā un Dārzciemā.

Jebkurā firmas Laneks tirdzniecības un servisa centrā Jūs varat saņemt ar riepām un diskiem saistītu pakalpojumu kompleksu.Tirzniecības zālē zinoši darbinieki palīdzēs izvēlēties Jūsu automašīnai piemērotākās riepas vai diskus un sniegs konsultācijas jebkuros ar mūsu darbības specializāciju saistītos jautājumos. Mūsu servisa centra kvalificētie un pieredzes bagātie darbinieki ātri un kvalitatīvi uzmontēs Jūsu mašīnai iegādātās riepas un diskus. Piedāvājam arī atstāt riepas mūsu noliktavā sezonas glabāšanai.

Firmas Laneks tirdzniecības un servisa centri ir aprīkoti ar mūsdienīgu aparatūru, kas ļauj pilnīgi visu darbu kompleksu, kas saistīts ar riepām un diskiem. Papildus minētajam servisam piedāvājam arī citus pakalpojumus: bremžu sistēmas diagnostiku, bremžu kluču un amortizatoru nomaiņu, kā arī automašīnas ritošās daļas remontu.

Katrā Laneksservisa centrā riepu montāžai ir atvēlēti 2 boksi un vēl viens-riepu ģeometrijai, tāpēc rinda iet ātri. Taču, ja gribat pa īstam ietaupīt laiku, piedāvājam iespēju iepriekš pierakstīties apkopei pa telefonu jebkurā no mūsu servisiem.

.

LANEKS, Katlakalna 10, Rīga

LANEKS, Katlakalna 10, Rīga

Adrese: Katlakalna 10, Rīga, LV-1073

Veikals: 67 555 588, 67 102 102

Serviss: 67 102 100

Kā mūs atrast