SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 
lv

LANEKS: mēs zinām visu par riepām!


Mājas lapaServiss (Tirdzniecības un servisa centri)Par LANEKS

Uzņēmums LANEKS ir dibināts 1992. gada martā Rīgā. Sākotnēji tas atradās Aizkraukles ielā 21 un riepu sortimentā bija NVS valstīs ražotās riepas. Tika izveidoti labi sakari ar lielākajām Krievijas rūpnīcām, tāpēc tobrīd bija iespējams piegādāt praktiski visu preču gammu. Lielākoties bija pieejamas Jaroslavļas, Ņižņekamskas, Omskas, Bobruiskas un Belocerkovskas rūpnīcu riepas.

Pirmie darījumi ar rietumu kompānijām datējami ar 1994. gadu, kad vispirms tika noslēgti sadarbības līgumi ar Goodyear, pēc tam arī ar Continental. Ar pēdējo izveidojās ciešāka sadarbība, jo drīz vien LANEKS kļuva par oficiālo Continental vieglo un kravas automobiļu riepu importētāju Latvijā.

Tоргово-сервисный центр LANEKS в Пурвциемсе
Tā paša 1994. gada decembrī Rīgā, Biķernieku ielā 24b tika atvērts pirmais specializētais LANEKS riepu mazumtirdzniecības veikals DALASS. 1998. gada augustā turpat blakus tika uzbūvēts un nodots ekspluatācijā servisa centrs ar noliktavu.

1996. gada jūlijā Dzirnavu ielā 151 tika izveidots veikals RITENIS. Tas ātri vien kļuva populārs visā Rīgā. Tomēr, laikam ritot, mainījās riepu tirdzniecības uzņēmumu piedāvājums un filozofija. Mazinājās arī pircēju plūsma konkrētajā pilsētas daļā, tāpēc, apsverot visus „par” un „pret”, 2007. gadā veikals tika slēgts.

Droši vien par to nevajadzētu daudz bēdāt, jo pavisam netālu Satekles ielā 1 vēl 2001. gada oktobrī tika atvērts pavisam jauns un moderns riepu tirdzniecības un servisa centrs, jo tas savā ziņā ne tikai aizstāj, bet pat papildina augstāk minēto veikalu RITENIS.

Arī Pārdaugavā Jūrmalas gatvē 3a ir savs riepu tirdzniecības un servisa centrs.To LANEKS atvēra 1999. gada augustā. Sākotnēji tas bija viens no modernākajiem tāda veida apkalpošanas centriem Rīgā, jo tika celts pēc standartiem, kādi pieņemti Eiropā.

Tоргово-сервисный центр LANEKS в Плявниеках

Pats jaunākais LANEKS tirdzniecības un servisa centrs, pēc būtības bāzes komplekss, būvēts 2006. gadā Lubānas ielā 143. Te atrodas gan birojs, gan moderna tirdzniecības zāle, gan vieglo un kravas automobiļu riepu serviss, gan noliktavas, gan arī kravas automobiļu riepu atjaunošanas rūpnīca. Zīmīgi, ka tieši riepu atjaunošanas rūpnīca tika iedarbināta vēl pirms paša uzņēmuma pārcelšanās no Aizkraukles ielas, jo to diktēja laiks un vajadzība pēc pašu mājās kvalitatīvi atjaunotām riepām.

2002. gadā LANEKS noslēdza māster-franšīzes līgumu ar CONTINENTAL par globālā riepu tirdzniecības un servisa tīkla attīstību Latvijā. Kaut arī Eiropā šis tīkls bija pazīstams ar nosaukumu Pneus Expert, pie mums tas tika nodēvēts par ContiClub. Šobrīd ContiClub tīklu pārstāv ne tikai LANEKS, bet arī tādi uzņēmumi kā AK12 (Cēsis, Valmiera), Rito R (Madona), SINHRO C (Cēsis), AN Auto (Saulkrasti), INTRANSSERVISS (Jelgava), un EDUARDS-2 (Tukums).

LANEKS servisa centri piedāvā maksimāli plašu pakalpojumu klāstu attiecībā uz riepām un diskiem:

  • Vieglo un kravas automobiļu riepu un disku montāža un demontāža
  • Riteņu balansēšana
  • Vieglo un kravas automobiļu riepu remonts
  • Sezonas riepu uzglabāšana

Turklāt piedāvā „ātro servisu”:

  • Savērsuma regulēšana
  • Eļļas maiņa
  • Bremžu sistēmas diagnostika
  • Bremžu kluču maiņa
  • Amortizatoru maiņa
  • A/m ritošās daļas remonts

Pateicoties ContiClub tīkla attīstībai, Latvijas autovadītāji var justies pārliecinātāki un drošāki uz ceļa. Riepu servisa centri, kas ietilpst ContiClub tīklā, vienmēr piedāvā klientam pašu labāko no autoriepu pasaules – preces un pakalpojumus, tehnoloģijas un cenas, servisu un garantijas.

Šodien LANEKS ir viens no savas nozares līderiem Latvijā ne tikai mazumtirdzniecības, bet arī vairumtirdzniecības jomā. Uzņēmuma pārstāvji nodarbojas ar preču realizāciju visos Latvijas reģionos. Preču klāstā ir ne tikai riepas, bet arī vieglmetāla un tērauda diski un akumulatori.

LANEKS Latvijas tirgū pārstāv vairākus desmitus pasaules mēroga zīmolu: riepas Continental, Michelin, Goodyear, Dunlop un Bridgestone, akumulatorus Exide un Bosch, eļļas Esso, Mobil. Jau vairākus gadus LANEKS ir populāro riteņu disku ražotāju RIAL un FONDMETAL partneris. Firmas noliktavās pastāvīgi esošais maksimāli plašais preču klāsts ļauj sekmīgi realizēt vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, kā arī sniegt servisa pakalpojumus. Firmas vairumtirdzniecības tīklā ir vairāki desmiti dīleru (tirdzniecības pārstāvju), kas darbojas visos Latvijas reģionos.

LANEKS mazumtirdzniecības tīkls – tie ir 4 tirdzniecības servisa centri Rīgā: Lubānas ielā 143, tālr. 67102102, fakss 67556666, e-pasts veikals@laneks.lv; Biķernieku ielā 24b, tālr. 6754935, fakss 67599309, e-pasts bikernieku24@laneks.lv; Jūrmalas gatvē 3a, tālr. 67470499, fakss 67808951, e-pasts jurmalas@laneks.lv; Satekles ielā 1, tālr. 67244402, fakss 67244419, e-pasts satekles@laneks.lv.

LANEKS centru tirdzniecības un servisa zāles ir apgādātas ar mūsdienīgām augsta līmeņa tehnoloģiskām iekārtām, kas sniedz iespēju izpildīt pilna apjoma darbu kompleksu saistībā ar riepām un diskiem. Augsti kvalificēts personāls nodrošina profesionālu apkalpošanas līmeni.

LANEKS firmas kolektīvs sveic visus Interneta lietotājus savā jaunajā mājas lapā un cer, ka šeit sniegtā informācija būs noderīga. Priecāsimies Jūs satikt LANEKS firmas apkalpošanas centros Rīgā un pie partneriem visā Latvijā!