SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

Gislaved Soft*Frost 200 - drošai braukšanai ekstremālos ziemas ceļa apstākļos


JaunumiRiepasGislaved Soft*Frost 200 - drošai braukšanai ekstremālos ziemas ceļa apstākļos

Savu modeļu gammas atjaunināšanu Gislaved turpina arī ar Soft*Frost. Jaunākais mīkstā protektora gumijas modelis tagad būs Soft*Frost 200.

Jaunais Soft*Frost pakāpeniski nomainīs jau dažus gadus labi pazīstamo Soft*Frost 100. Līdzīgi kā Nord*Frost arī modelis ar mīksto protektora gumiju ir no jauna atdzimis ContinentalContiVikingContact 5. Jāsaka, ka arī šis ir bijis ļoti veiksmīgs modelis ar labiem panākumiem riepu salīdzinošajos testos, it sevišķi Skandināvijas valstīs. Ņemot vērā to, ka Gislaved joprojām ir labi atzīstama marka, piemēram, Zviedrijā, nav nekāds brīnums, ka Continental iet šādu ceļu.

Gislaved Soft*Frost 200 asimetriskajam protektora zīmējumam ir savas priekšrocības – ārmalas plecu bloki rūpējas par labāku manevrētspēju, savukārt iekšmalas bloki – par labāku vilkmi un ūdens un sniega putras izspiešanu no kontaktlaukuma zonas, tā mazinot akvaplanēšanas risku.

SoftFrost200 on wet

Protektoram ir daudzas saķeres šķautnes, kas nodrošina optimālu vilkmi taisnvirzienā gan gaitu uzsākot, gan arī bremzējot, it sevišķi uz apsniguša ceļa.

SoftFrost200 on snow

Kā norāda ražotājs, jaunās neradzētās Gislaved riepas tika testētas bargos ziemas apstākļos, un tās ir spējīgas nodrošināt optimālu veiktspēju un vadāmību pašos ekstremālākajos apstākļos, t.sk. uz apledojuša ceļa.
Gislaved Soft*Frost 200 ir plakans profils ar papildus saķeres šķautnēm plecu blokos, pateicoties kam ir labāka sāniskā saķere, braucot līkumos, gan uz apsniguša, gan arī uz apledojuša ceļa.

SoftFrost200 on ice

Galvenās priekšrocības
1. Tieša vilkmes pārnešana uz apsniguša ceļa;
2. Laba veiktspēja arī uz slapja asfalta;
3. Īsa bremzēšanas distance uz apledojuša ceļa.

Gislaved Soft*Frost 200 būs pieejamas izmēros no 155/65R14 līdz 255/50R19.

SIA LANEKS, 2016.

Sagatavots pēc koncerna Continental AG materiāliem.