SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

Continental WinterContact TS 860 - jaunākais riepu modelis maigai ziemai


JaunumiRiepasContinental WinterContact TS 860 - jaunākais riepu modelis maigai ziemai

Continental laidusi klajā jauna modeļa riepas WinterContact TS860, kas paredzētas reģioniem ar maigu ziemu.

Continental WinterContact TS860 paredzētas kompaktiem un vidējās klases automobiļiem un ievērojami atšķiras no iepriekšējā modeļa, pirmkārt jau drošības ziņā. Salīdzinājumā ar ContiWinterContact TS850 jaunajam modelim bremzēšanas distance uz apledojuša ceļa ir īsāka par 5%, savukārt uz slapja ceļa – par 4%. Tāpat inženieriem ir izdevies panākt labāku vadāmību un veiktspēju uz apsniguša ceļa, kā arī gaitas īpašības. Resurss un rites pretestība ir saglabājušies tādā līmenī, kāds tas bija iepriekšējam modelim, kurš paspēja uzvarēt 48 dažādos Eiropas žurnālu un organizāciju testos, šajā ziņā kļūstot par vienu no visu laiku veiksmīgākajiem Continental riepu modeļiem.

Pateicoties jaunā protektora gumijas sastāva un zīmējuma kombinācijai, inženieriem izdevās uzlabot riepu vispārējo veiktspēju. Gumijas sastāvam, ko nosaukuši par Cool Chili, piemīt amortizējošas īpašības, kas spējušas uzlabot bremzēšanas veiktspēju uz slapja ceļa. Polimēru matrica ar augstu elastību būtiski uzlabo vilkmi uz visa veida segumiem ziemas ceļa apstākļos, bet jaunie, speciāli izstrādātie polimēri palīdz saglabāt protektora elastību pat pie zemas temperatūras, uzlabojot bremzēšanas efektivitāti uz auksta, slapja, apsniguša un arī apledojuša ceļa.

Lai uzlabotu drošību uz apledojuša ceļa, speciāli tika radīta Liquid Layer Drainage tehnoloģija. Bremzējot uz ledus, zem protektora veidojas ūdens plēvīte, kas ievērojami samazina kontaktlaukumu ar ceļu. Ņemot to vērā, inženieri blokos izveidoja papildus drenāžas kanālus, kas padarīja ūdens novadīšanu ātrāku nekā iepriekš.

Continental WinterContact TS860 ir virzienveida protektors, kas nodrošina teicamu veiktspēju mainīgajos ziemas ceļa apstākļos.

Vēl viena jauno riepu īpatnība – izmainītā rievu malu forma, kas veidota pēc tehnoloģijas SnowCurve. Bloku sieniņās ir izveidotas papildus rievas, kuru uzdevums ir noturēt sniegu, lai ar tā palīdzību uzlabotu vilkmi uz apsniguša ceļa.

Continental WinterContact TS 860 pārdošanā jau ir pieejamas. Ziemas riepu katalogā jaunais modelis ir atrodams 26 izmēros (skat. šeit), bet kopumā ražošanā WinterContact TS860 būs 36 izmēros no 155/65 R14 līdz 225/50 R17 XL. Riepu rites pretestība pēc ES marķēšanas sistēmas atbilst „C” klasei, savukārt bremzēšanas veiktspēja uz slapja ceļa - „B” klasei.

SIA LANEKS, 2016.