SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

MATADOR MP 47 Hectorra 3 – lielisks vadāmības drošums uz sausa un slapja ceļa


JaunumiRiepasMATADOR MP 47 Hectorra 3 – lielisks vadāmības drošums uz sausa un slapja ceļa

Šajā vasaras riepu sezonā uzņēmumā Continental Matador Rubber ir izstrādāts jaunākās paaudzes modelis MP 47 Hectorra 3 sportiskiem vieglajiem automobiļiem, kas laika gaitā nomainīs MP 46.

Kā norāda Matador inženieri, MP 47 ir paredzēts ne tikai sportiskiem, bet arī jaudīgiem augstākās klases automobiļiem. Jaunajā modelī pēdējo tehnoloģiju un moderna asimetriskā protektora kombinācija spēj nodrošināt precīzu vadāmību un bremzēšanas spējas gan uz sausa, gan uz slapja asfalta, turklāt riepām ir uzlabota nodilumizturība un komforta līmenis.

Optimizētās formas platās garenrievas uzlabo ūdens novadīšanu no kontaktlaukuma, tādā veidā samazinot akvaplanēšanas risku. Stingrās joslas un monolītie portektora bloki palīdz vilkmes un bremzēšanas spēku pārnešanai uz ceļa virsmu un nodrošina precīzu un ātru reaģēšanu uz stūres pagriešanu. Labi ir izdevies sabalansēt arī protektora rievojumu ar tā bloku stingrību, kas kontktlaukumā līdzsvaro spiedienu, tādējādi uzlabojot riepas kalpošanas laiku.

Ņemot vērā jauninājumus, MP 47 salīdzinājumā ar tā priekšgājēju MP 46 izdevies uzlabot nobraukumu par 7%, rites komfortu un bremzēšanas veiktspēju uz sausa asfalta par 2%, vadāmību gan uz sausa, gan uz slapja asfalta, kā arī bremzēšanas veiktspēju uz slapja asfalta katru par 1%, kā arī samazināt rites pretestību par 4%.

Inženieri ir saglabājuši jau labi pazīstamo automobiļa atveidojumu uz riepas sāniem – dizaina elementu, uz kura ar krītu var atzīmēt konkrētās riepas pozīciju, palīdzot optimizēt riepu izvietojumu sezonālās maiņas laikā. Tāpat MP 47 protektora garenrievās izvietots „vasaras TWI” indikators - 3 mm atzīme, lai norādītu, ka, protektoram saniedzot šo dziļumu, drošības saglabāšanas nolūkos riepa būtu jānomaina pret jaunu, kaut arī legāli minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm.

Līdzīgi kā citiem jauniem koncerna Continental AG riepu modeļiem arī Matador MP 47 būs pieejams kā vieglajiem, tā arī apvidus (SUV) automobiļiem, riepas marķējumā šo piederību norādot ar apzīmējumu „SUV”.

Riepas MP 47 Hectorra 3 tiks piedāvātas 50 izmēros ar ātruma indeksiem „H“ – līdz 210 km/h, „V“ – līdz 240 km/h un „Y“ – līdz 300 km/h, ar profila platumu no 185 līdz 265 mm un ar balstvirsmas izmēru no 14 līdz 20 collām. 2015.gadā tiks ieviesti vairāki populāri izmēri, sākot no 17 collām, savukārt pārējie būs pieejami 2016.gadā.

SIA LANEKS, 2015.

Sagatavots pēc Continental Matador Rubber materiāliem.