SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

MINERVA - kvalitatīvas ekonomiskās klases riepas


JaunumiRiepasMINERVA - kvalitatīvas ekonomiskās klases riepas

Sākoties 2014.gada rudens-ziemas riepu sezonai, uzņēmums LANEKS cītīgi gatavojas un piepilda noliktavas gan ar jauniem riepu modeļiem, gan ar jaunām riepu markām, lai pircējiem būtu pēc iespējas lielāka izvēle starp premium un budžeta klases riepām. Sarežģītajos tirgus konkurences apstākļos svarīgi ir piedāvāt tirgum preces ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Par vienu no tādām riepu markām, kuras šogad pirmo reizi būs mūsu veikalu plauktos, noteikti varētu uzskatīt MINERVA.

Minerva kā riepu marka dibināta vairāk nekā 20 gadus atpakaļ. Kopš nākšanas klajā 1992.gadā zīmols ir ieguvis stipru reputāciju un starptautisku dīleru tīklu. Šobrīd Minerva riepas tiek pārdotas 52 pasaules valstīs.

Minerva markai ir diezgan iespaidīga vēsture automobiļu industrijā un bija pat automobiļu rūpnīca Antverpē, Beļģijā. Laika posmā no 1902. līdz 1938.gadam tika ražoti vieglie automobiļi filmu zvaigznēm, politiķiem un rūpniekiem Eiropā un ASV. Minerva automobiļiem bija līdzīga kvalitāte kā Rolls-Royce, tomēr par zemāku cenu.

Šodien ar Minerva marku tiek ražotas gan vasaras, gan ziemas riepas plašā sortimentā vieglajiem, apvidus un arī komercautomobiļiem. Pateicoties ražotnēm Eiropā un Āzijā, Minerva programmā ir labas kvalitātes riepas plašā izmēru klāstā.

Par Minerva īsumā:

Šobrīd LANEKS noliktavās jau ir pieejama pirmā partija ar radzējamām riepām Eco Stud un Eco Stud SUV. Pēc pirceju vēlmēm tās var aprīkot ar radzēm. Drīzumā būs piejamas arī neradzējamās, Viduseiropas ziemām paredzētās riepas S210 un S220. Ievērojot mūsu tirgus īpatnības, praktiski lielākai vieglo un apvidus (SUV) automobiļu daļai būs iespēja piemeklēt kādu no šiem riepu modeļiem.

Riepas Minerva Eco Stud katalogā LANEKS.

SIA LANEKS, 2014.