SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

MP54 - jaunais Matador ziemas riepu modelis mazās un vidējās klases automobiļiem


JaunumiRiepasMP54 - jaunais Matador ziemas riepu modelis mazās un vidējās klases automobiļiem

2014.gada ziemas sezonai gatavojas arī ekonomiskās klases riepu ražotājs Matador. Mazās un vidējās klases automobiļiem ir izveidots jauns modelis ar virzienveida protektora zīmējumu - MP54.

MP54 Sibir Snow izstrādātas izmantošanai Viduseiropas ziemas apstākļos. Modernās tehnoloģijas un agresīvais virzienveida protektora zīmējums garantē lielisku saķeri un drošu bremzēšanu uz slidenajiem ziemas ceļiem, uzlabota arī veiktspēja uz slapja ceļa, kā arī rites komforts salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli MP52.
Par augstās drošības garantiju kalpo ziemas piktogramma (sniegpārsliņa uz kalnu fona) uz riepas sāniem, kas nozīmē, ka šī modeļa riepas pēc izmēģinājumu veikšanas uz ziemas ceļiem atbilst standartam ASTM F-1805.
V-veida protektora zīmējums ar lielu daudzumu šķērsenisko rievu un garenrievu protektora centrā efektīvi izspiež ūdeni vai sniega putru no kontaktlaukuma zonas. Tas garantē lielisku drošību uz slapja asfalta.
Optimizēta protektora stingrība un protektora zīmējuma elementu izvietojums. Ar to varēja panākt arī optimālu trokšņu līmeni kustībā.
Šaurās un seklās rievas protektora centrālajā daļā nodrošina vajadzīgo bloku elastību, lai būtu pēc iespējas vienmērīgaks spiediens kontaktlaukuma zonā. Šīs īpašības ļauj panākt mazāku nodilumu, ilgāku darba mūžu un līdz ar to arī lielāku noskrējienu.
Agresīvais virzienveida protektors ar optimālas ietilpības rievām centrā un pa malām, kā arī daudzajām saķeres šķautnēm palīdz noturēt protektorā sniegu, kas, izmantojot pāra sniegs-sniegs berzi, uzlabo saķeri uz apsniguša ceļa un kopējo veiktspēju ziemas ceļa apstākļos.
MP54 Sibir Snow protektorā pa visu aploci ir izvietoti Winter TWI – „ziemas” nodiluma indikatori. Tie parāda 4 mm dziļumu, jeb citiem vārdiem sakot, to sasniedzot, riepas vairs nedrīkst izmantot ziemas laikā periodā no 1.decembra līdz 1.martam, bet gan ir jānomaina pret jaunām, lai braukšanu saglabātu drošu. Tāpat uz riepas sāniem izvietots marķējums, lai varētu atzīmēt riepas pozīciju uz automobiļa, ko novērtēs riepu servisa darbinieki, mainoties riepu sezonai.
Salīdzinājumā ar modeli MP52 jaunajam modelim MP54 lielākais uzlabojums panākts nobraukuma jomā – par 4%, bremzēšana uz slapja asfalta un apledojuša ceļa, kā arī veiktspēja uz apsniguša ceļa katra uzlabota par 3%, vadāmība kā uz apsniguša, tā arī slapja ceļa uzlabota par 2%, komforts par 1%, savukārt akvaplanēšanas pretestība, bremzēšana un vadāmība uz sausa asfalta, kā arī rites pretestība ir palikušas iepriekšējā līmenī.
MP54 Sibir Snow būs pieejamas plašā sortimentā ar ātruma indeksu „T” (līdz 190 km/h), ar profila platumu no 145 līdz 185 mm un paredzētas riteņu diskiem no 13 līdz 15 collām.

SIA LANEKS, 2014.

Sagatavots pēc Continental Matador Rubber materiāliem.

MP54 pieejamie izmēri un cenas: