SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

Gislaved Euro*Frost 5 — teicamas ziemas riepas pilsētā


JaunumiRiepasGislaved Euro*Frost 5 — teicamas ziemas riepas pilsētā

Viens no šī gada jaunumiem, ko radījis koncerna Continental AG meitas uzņēmums Gislaved ir Viduseiropas ziemām paredzētais riepu modelis Euro*Frost 5. Inženieru radītā kārtējā Euro*Frost paaudze apliecina vēlmi piedāvāt patērētājiem jaunākās tehnoloģijas drošai braukšanai ziemas ceļa apstākļos.

Jau no pašiem pirmsākumiem, kopš pazīstam Gislaved marku, tā mums ir asociējusies ar teicamām ziemas riepām. Tieši ziemas riepām, jo tām tika veltīts varāk laika un enerģijas nekā vasaras riepām, jo braukšanai bargajās un garajās ziemās bija nepieciešami atbilstoši izstrādājumi. Gan radzētās Nord*Frost, gan frikcijas riepas Soft*Frost ir sevi pierādījušas kā teicamas riepas ziemeļu reģioniem. No paaudzes paaudzē jaunākie modeļi nosaka jaunu veiktspējas līmeni un drošības pakāpi. Protams, lielā konkurence tirgū tikai veicina jaunāko tehnoloģiju ienākšanu un jaunu materiālu meklēšanu, bet nevar noliegt, ka pozitīva veidola iegūšana ir darbs vairāku gadu, pat desmitgažu garumā. Gislaved to ir pierādījis. Jaunākais Euro*Frost modelis tikai apliecina, ka patērētāji varēs izbaudīt visas tās izstrādnes, kas dominē šī brīža ne vieglajos tirgus konkurences apstākļos.

Euro*Frost 5 ir kā radīts drošai braukšanai pilsētā ziemas ceļa apstākļos. Jaunais virzienveida protektora raksts ar trīs garenrievām, daudzšķautņainajām šķērsrievām, masīvajiem plecu blokiem un daudzveidīgo lameļu sistēmu nodrošina teicamas gaitas īpašības uz apsniguša ceļa, kā arī uz sausa un slapja asfalta. Teicamo veiktspēju sniegā inženieri sasnieguši, izveidojot plato šķērsrievu malas ar vairākām šķautnēm, kas palīdz noturēt sniegu, neļaujot tam slīdēt pa pašu garenrievu, un radot papildus saķeri. Šīs pašas šķērsrievas kopā ar garenrievām nodrošina teicamu ūdens un sniega putras izvadīšanu no kontaklaukuma zonas. Savukārt, lai uzlabotu vienmērīgāku spiediena sadali pa visu kontaktlaukumu, ir izveidotas attiecībā pret garenasi slīpas zig-zag veida rievas bloku vidusdaļā. Tās nodrošina vienmērīgāku nodilumu un komfortablu braukšanu. Protektora masīvie plecu bloki ir veidoti tā, lai būtu pietiekami stingri un padarītu automobiļa vadīšanu atsaucīgu un stabilu jebkuros laika apstākļos.

Uzlabojumi ir devuši nobraukuma pieaugumu par 2%, bremzēšanas distances samazinājumu uz slapja ceļa par 4% un uz apsniguša par 1%, savukārt saķere sniegā un vadāmība uz slapja ceļa ir uzlabojusies par 1%.

Jaunās riepas tiks tirgotas tajā pašā cenu segmentā kā priekšgājējas. Atsevišķos izmēros Euro*Frost 5  būs pieejams arī apvidus automobiļu versijā, par ko liecina „SUV” marķējums uz riepas sāniem. Kopumā jaunais Euro*Frost tiks ražots izmēros no 13 līdz 17 collu diskiem, kas aptvers aptuveni 90% no vieglo automobiļu tirgus vajadzībām, un izmēros no 16 līdz 18 collu diskiem apvidus automobiļiem. Riepas būs pieejams ar ātruma simboliem T un H, t.i. līdz 190 un 210 km/h.

Gislaved Euro*Frost 5 priekšrocības:

 

SIA LANEKS, 2011

Sagatavots pēc koncerna Continental AG materiāliem.

Gislaved Euro*Frost 5 katalogā:

PAS