SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

Barum Polaris 3 — riepas taupīgiem braucējiem


JaunumiRiepasBarum Polaris 3 — riepas taupīgiem braucējiem

POLARIS 3

Continental AG meitas uzņēmums Barum, kas tirgus nišas ziņā orientējas uz budžeta klases izstrādājumiem, ievieš tirgū jaunu ziemas riepu modeli Polaris 3 vieglajiem un apvidus automobiļiem. Kā apgalvo inženieri, galvenais uzsvars ir likts uz rites pretestības samazināšanu, saglabājot vai uzlabojot gaitas un saķeres īpašības, kādas tās bija iepriekšējās paaudzes riepām Polaris 2.

Jaunajā modelī uzlabojumi skāruši lielākoties protektora daļu. Polaris 3 ir daudz masīvāki plecu bloki, kas nodrošina daudz lielāku stabilitāti pat uz slapja ceļa. Papildus rievas plecu zonā palīdz novadīt ūdeni no kontaktlaukuma. Tādā veidā riepa „stumj” māzāk ūdeni savā priekšpusē, samazinot akvaplanēšanas risku. Turklāt, pateicoties pievienotai silikai protektora gumijas sastāvā, bija iespējams panākt saķeres uzlabošanos uz slapja asfalta, saglabājot zemu rites pretestības līmeni.

Riepām ir raksturīga arī noturība pret nodilumu, ko, pēc inženieru teiktā, varēja panākt, uzlabojot atsevišķu bloku stingrību un spiediena izlīdzināšanu kontaktlaukuma zonā. Slīpā leņķī izkārtotās lameles attiecībā pret bloku šķautnēm nodrošina optimālu bloku stingrību un līdz ar to arī vienmērīgāku nodilumu. Šis jauninājums ļauj gan ietaupīt degvielu, gan arī samazināt kaitīgos izmešus apkārtējā vidē.

Vēl viena Barum Polaris 3 protektora īpatnība ir tā saucamās sniega kabatas – nelieli izvirzījumi bloku malās, kas novērš sniega slīdēšanu pa garenrievu, palīdzot nodrošināt optimālu vilkmi uz apsnigušiem ceļiem. Kā apgalvo ražotājs, šis jauninājums ir krietni uzlabojis bremzēšanas un paātrināšanās efektivitāti sniegā.

Uzlabojumi ir devuši rites pretestības samazināšanu un nobraukuma pieaugumu par 5%, bremzēšanas distances samazinājumu uz slapja ceļa par 3% un uz apsniguša par 2%, savukārt saķere sniegā un vadāmība uz slapja ceļa ir uzlabojusies par 2%.

Jaunās riepas tiks tirgotas tajā pašā cenu segmentā kā priekšgājējas. Turklāt Polaris 3 atsevišķos izmēros būs pieejams arī apvidus automobiļu versijā, par ko liecina „4x4” marķējums uz riepas sāniem. Kopumā Polaris 3 tiks ražots 72 izmēros no 13 līdz 17 collu diskiem. Daži izmēri būs pielāgoti braukšanai līdz 240 km/h.

Polaris 3 ir ideāla riepa ekonomiskiem braucējiem, kam nepieciešama zema nodiluma pakāpe un liels noskrējiens, kā arī samazināts degvielas patēriņš.

Polaris 3 galvenās tehniskās īpatnības:

SIA „LANEKS”, 2011

Sagatavots pēc koncerna Continental AG materiāliem.

Barum Polaris 3 katalogā: