SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

Koncerna CONTINENTAL jaunākie riepu modeļi 2010. gada vasarai: Barum Brillantis 2


JaunumiRiepasKoncerna CONTINENTAL jaunākie riepu modeļi 2010. gada vasarai: Barum Brillantis 2

news_read.img_alt

Mūsu tirgus aktuālākais jaunums noteikti iepriecinās tos autovadītājus, kuri vairāk izmanto „ekonomiskās klases” priekšrocības. CONTINENTAL zem stratēģiskās markas BARUM ir izveidojusi jaunākās paaudzes modeli Brillantis 2 mazās un vidējās klases automobiļiem, kuru apriepošanai ir jāizmanto riepas izmēros no 13” līdz 15”.

Tāpat kā Brillantis 2 sportiskākais „brālis” Bravuris 2, arī jaunais modelis ir ieguvis gan asimetrisku protektora zīmējumu, gan arī karkasu ar „plakano” profilu. Šie jaunievedumi ekonomiskajā klasē sola gan labākas gaitas īpašības, gan arī lielāku nobraukumu. Turklāt asimetriskā protektora raksta izmantošanai ir sava veida pamatojums – lai labāk varētu izdalīt un atpazīt Brillantis 2 starp konkurentiem budžeta klases segmentā.

Tā saucamais plakanais karkass pirmo reizi tika izmantots ContiPremiumContact pirmās paaudzes riepās. Toreiz tas saucās kā bioniskais, kad ar karkasa palīdzību iegūtās riepas īpašības tika salīdzinātas ar interesantām biomehānikas īpatnībām, kuras varēja novērot dzīvnieku pasaulē. Šobrīd vecais labais bioniskais karkass ir kļuvis jau par klasiku, kuru CONTINENTAL izmanto ne tikai augstākājā segmentā, bet arī zemākajos.

 

Izmantojot plakano karkasu, asimetrisko preotektora rakstu un atjaunināto gumijas sastāvu, ir izdevies panākt par 11% lielāku nobraukumu, par 2% labākas vadāmības un bremzēšanas īpašības uz sausa ceļa, bet uz slapja ceļa saķeres īpašības uzlabotas par 1÷3%.

 

Pati galvenā Barum priekšrocība ir un paliek cena. Šķiet, ka arī jaunais Brillantis 2 turpinās iesākto tradīciju – labs darījums par labu cenu. Turklāt inženieri ir pacentušies pievērst uzmanību riepas ārienei, izveidojot glītas sānu malas, līdz ar to piešķirot Brillantis 2 vēl lielāku vērtību ekonomiskās klases segmentā.