SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 

Jaunais ContiWinterContact TS 830 P – jaudīgu automobiļu drošība uz ziemas ceļiem


JaunumiRiepasJaunais ContiWinterContact TS 830 P – jaudīgu automobiļu drošība uz ziemas ceļiem

Jaunākais Continental ziemas riepu modelis, kas parēdzēts vieglajiem automobiļiem ar jaudīgiem dzinējiem. Pieaugot tādu automobiļu īpatsvaram, aizvien liela loma tiek atvēlēta drošības prasībām. Tāpēc grūti atrast tādus jaunākos auto modeļus, kuri nebūtu aprīkoti ar kādu no vadīšanas elektroniskās stabilitātes sistēmām. Tādēļ arī riepu ražošanas pirmrindnieki iet soli solī ar modernākajām elektronikas tehnoloģijām, izstrādājot riepu modeļus, kas veicinātu un pat uzlabotu šo sistēmu darbību. Jaunais ContiWinterContact TS 830 P tieši to arī apliecina.

Lai nodrošinātu to, ka ESC iedarbība uz balstiekārtu notiktu precīzi, ContiWinterContact TS 830 P protektors ir aprīkots ar 0° sinusveidīgām lamelēm, lai vieglāk varētu pārvarēt taisnvirziena spēkus. Laterālie jeb šķērseniskie spēki tiek pārvarēti tikpat efektīvi ar sinusveidīgajām lamelēm tā, ka stūrēšanas un bremzēšanas komandas tiek izpildītas nekavējoties pat tajos gadījumos, ja automobilis nav aprīkots ar ESC.  

Teicamas bremzēšanas spējas uz slapja un apledojuša ceļa

Protektora visdusdaļas bloku augstā  stingrība un liels daudzums lameļu ar maksimāli optimizētu saķeres šķautņu uzbūvi nodrošina uzlabotu bremzēšanas veiktspēju uz slapja un apledojuša ceļa. 

Labāka saķere sniegā 

Lielais bloku un lameļu skaits protektora plecos rada daudzās šķautnes un līdz ar to veido daudz efektīvāku automobiļa griezes momenta pārnešanu, braucot pa sniegu. Turklāt ir palielināts arī garenisko šķautņu daudzums, kas kalpo kā noteicošais faktors tieši stūrēšanas kvalitātei, jeb citiem vārdiem sakot, precizitātei.  

Vadāmība uz sausa ceļa

Lai ziemas riepām būtu pēc iespējas labākas vadāmības īpašības, lielākā mērā ir atkarīgs no tā, cik labi ir pielāgots protektors šī uzdevuma veikšanai. Kā jau tas ir kļuvis par ierastu lietu vasaras riepām, arī ziemas riepām asimetriskais protektors tiek izmantots arvien vairāk. Asimetriskā protektora uzbūve ļauj panākt katras konkrētās konkaktzonas labāku darbību, tā uzlabojot riepas kopējo veiktspēju. Jaunajam modelim TS 830 P ir uzlabots ne tikai protektora gumijas maisījums, bet arī stingrība. Tas dod labākas stūrēšanas reakcijas arī uz sausa ceļa, kas ziemas laikā nav nemaz tik reta parādība, it sevišķi pilsētas apstākļos un uz maģistrālajiem autoceļiem. 

Noskrējiens

Ziemas riepām lielu noskrējienu panākt nav nemaz tik viegli, it sevišķi, ja ar tām tiek aprīkoti jaudīgi automobiļi. Lai riepas nodrošinātu saķeri ziemas ceļa apstākļos, protektora gumijas maisījumam jābūt elastīgam zemās temperatūrās. Tāpēc oglekli aizstāj ar Siliku jeb silīcija dioksīda paveidu. Tomēr Silika nenodrošina lielāku noskrējienu. Lai uzlabotu to, jāmeklē papildus risinājumi. Tā ContiWinterContact™ TS 830 P ir izlīdzināta bloku stingrība, un līdz ar to arī vienmērīgāk sadalās spiediens kontaktlaukuma zonā, tādā veidā nodrošinot mazāku un tomēr vienmērīgāku nodilumu, kas arī dod lielāku noskrējienu.