SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 
lv

RIAL


RažotājiDisku ražotāji

Viena no pirmajām vieglmetāla disku ražotājām, kompānija “RIAL Leichtmetallfelgen GmbH”, arī šobrīd ir nozares līderu vidū. Kampānija dibināta vairāk nekā pirms 30 gadiem Vācijā. Atpazīstamību pasaulē kompānija RIAL ieguva piedaloties ar savu komandu čempionātā “Formula 1“. Šobrīd kompānija RIAL ir UNIWHEELS sastāvā.

Vieglmetāla diskus RIAL ražo Vācij, ievērojot visaugstākos automobiļu ražošanas standartus. Kompānijas ražošanas platība ir vairāk nekā 38 000 m2. Ražošanā izmanto pašu jaunāko tehnoloģiju, bez tam, katrs saražotais disks ir pakļauts rūpīgai pārbaudei, lai atklātu ražošanas defektus. Katru dienu RIAL rūpnīca saražo 5 000 diskus, kuri iziet caur pilnīgi automatizētu krāsošanas cehu.

RIAL produkcija atbilst pilnīgi visiem TÜV, VIA un Federālās autotransporta pārvaldes KBA testu kritērijiem. Kompānijas atbilstību standartam ISO 9001 ir sertificējusi vācu firma TÜV CERT.

Koncerna RIAL sastāvā esošā disku dizaina nodaļa aktīvi strādā, lai radītu jaunus modeļus un uzlabotu disku konstrukciju. Lai sasniegtu maksimālu disku izturību un optimālu svaru, visas disku konstrukcijas tiek izstrādātas izmantojot aprēķinātās slodzes modelēšanu. Kompānija garantē, ka jebkura RIAL diska svars nepārsniegs, konkrētajam automobilim vēlamo svaru.

Kompānija RIAL garantē apkārtējai videi maksimāli nekaitīgu ražošanu. Šobrīd kompānijai RIAL pieder mūsdienīgākais disku krāsošanas rūpnieciskais komplekss, pēdejo piecu gadu laikposmā. Kompleksam ir veiktas visas nepieciešamās ekoloģijas pārbaudes un sertifikācija. Mūsdienīgā RIAL krāsošanas tehnoloģija ir bez videi ļoti kaitīgās hromēšanas. Krāsošanas process ir ekoloģisks, jo visas krāsas ir uz ūdens bāzes un nesatur kaitīgos šķīdinātājus. Tādējādi var teikt, ka izmantojot pašas mūsdienīgākās krāsošanas metodes, ražotne ir visekoloģiskākā no visiem līdzīgiem ražošanas kompleksiem.

Kompānija RIAL ir vienīgais ražotājs, kurš dod piecu gadu garantiju “sterling-silver”, “polar-silver” un “satin-silver” laku pārklājumiem.

Kopš 2007. gada kompānija RIAL ekskluzīvi apgādā Adac Procar čempionātu un ir lielākā un paša grūtākā garo distanču čempionāta Nirnburgringa Ziemeļu loka partneris.