SIA “LANEKS” Tas ir viss, kas jums jāzina par riepām
RU LV EN
Īpašie piedāvājumi!


 
lv

Ražotāji


Ražotāji

Koncerns Continental AG (Vācija) — viens no vadošajiem riepu un citu automobiļu detaļu piegādātājiem pasaulē. Koncerns ir dibināts 1871. gadā, un šobrīd riepu ražotāju vidū Continental ieņem pirmo vietu Vācijā, otro vietu Eiropā un ceturto vietu pasaulē. Ziemas riepu tirgū Eiropā tas ieņem līdera pozīcijas. Koncernam pieder šādas riepu markas: Continental, Uniroyal, General Tire, Semperit, Gislaved, Viking, Barum, Mabor un Matador.

Lasīt tālāk

Kompānija Michelin ir visā pasaulē pazīstams velosipēdu, dažādu automašīnu, smagās tehnikas, spectehnikas un lidmašīnu riepu ražotājs. Vēl tai pieder arī tādi pazīstami zīmoli kā Kormoran, Taurus, B. F. Goodrich. Šobrīd kompānija Michelin pasaules riepu ražotāju vidū ieņem pirmo vietu.

Lasīt tālāk

Mūsdienās zīmols Goodyear ir plaši pazīstams, un tāda paša nosaukuma kompānija ir viena no lielākajām autoriepu ražotājām pasaulē. Šobrīd kompānijai Goodyear Tire&Rubber Co pieder šādas preču zīmes: Goodyear, Dunlop un Debica. Kompānijai ir savas rūpnīcas daudzās pasaules valstīs, darbinieku skaits pārsniedz 11 000 cilvēku. Tiek ražotas ne tikai riepas, bet arī gumijas tehniskie izstrādājumi un polimēri automobiļu un rūpniecības tirgum.

Lasīt tālāk

Kompānija Dunlop ir pasaulē vecākā riepu ražotāja. Tā ir dibināta 1888. gadā Lielbritānijā un nosaukta pneimatiskās riepas dibinātāja Džona B. Danlopa vārdā.

Lasīt tālāk

Šobrīd kompānija Bridgestone ir pasaules lielāko riepu ražotāju trijniekā un tās daļa pasaules autoriepu tirgū ir 20%. Korporācijai pieder arī sekojoši zīmoli: Nokian, Lassa, Firestone, Winterforce, Fuzion.

Lasīt tālāk

Riepas Matador ir iekļuvušas visveiksmīgāko zīmolu pieciniekā Slovākijā, kas apliecina nevainojamu reputāciju kā Slovākijas teritorijā, kā arī aiz tās robežām.

Lasīt tālāk

Kompānija BFGoodrich ir pazīstama kā pirmais automobiļu riepu ražotājs ASV. Šodien šis zīmols pieder franču kompānijai Michelin. Ar zīmolu BFGoodrich ražo visdažādākās riepas dažādiem tehnikas veidiem.

Lasīt tālāk

Barum riepas ir zināmas ar savu augsto drošību, komforta sajūtu vadot automašīnu, kā arī ar optimālu kvalitātes un cenas attiecību. Kā svarīgu faktu jāatzīmē, ka apmēram trešdaļu no kompānijā saražotās produkcijas izmanto komplektēšanai automašīnu rūpnīcu ražošanas konveijeros, tādējādi apliecinot produkcijas augsto kvalitāti.

Lasīt tālāk

Korporācijā Continental Gislaved zīmola riepas pozicionē kā speciāli izstrādātas bargiem ziemas apstākļiem. Šobrīd ikgadējais Gislaved zīmola riepu pārdošanas apjoms pasaulē ir apmēram 2,8 miljoni.

Lasīt tālāk

Sportiva – čehu riepu zīmols, kas ir daļa no Continental AG zīmolu grupas. Ar zīmolu Sportiva tiek ražotas budžeta klases riepas. Riepu Sportiva kvalitāti garantē Continental, kura rūpnīcās tās tiek ražotas.

Lasīt tālāk

Francijas kompānija Kleber ražo Eiropā populārās riepas, kas der, praktiski, jebkurai automašīnu klasei no vieglajām līdz maztonnāžas kravas automašīnām. Šobrīd zīmols Kleber ir kompānijas Michelin īpašums.

Lasīt tālāk

Tirdzniecības marka Debica pieder The Goodyear Tyre&Rubber Company, tāpat kā Goodyear, Fulda, Kelly, Sava un ieņem 3 vietu starp lielākajiem pasaules riepu ražotājiem.

Lasīt tālāk

Kormoran – viens no koncerna Michelin  zīmoliem, ar kuru tiek ražotas vidējās cenu kategorijas riepas.

Lasīt tālāk

Kompānija Kelly ir viena no senākajām automobiļu riepu ražotājām ASV.

Lasīt tālāk

Viena no pirmajām vieglmetāla disku ražotājām, kompānija “RIAL Leichtmetallfelgen GmbH”, arī šobrīd ir nozares līderu vidū. Kampānija dibināta vairāk nekā pirms 30 gadiem Vācijā. Atpazīstamību pasaulē kompānija RIAL ieguva piedaloties ar savu komandu čempionātā “Formula 1“. Šobrīd kompānija RIAL ir UNIWHEELS sastāvā.

Lasīt tālāk

Itālijas kompānija Fondmetal Group ir slavena zīmolu Fondmetal un Radius automašīnu alumīnija disku ražotāja. Šobrīd, nenoliedzami, kompānija Fondmetal ir viens no riepu disku pārdošanas līderiem: ražo vairāk kā 1 100 000 diskus gadā, sadarbojas ar AMG-Mercedes, Infinity, Fiat, Lamborghini, Lotus, Mazda, Nissan, Porsche, Pininfarina, Renault, Saab, Seat, Suzuki, Tesla, Toyota un citiem.

Lasīt tālāk

Minerva kā riepu marka dibināta vairāk nekā 20 gadus atpakaļ. Kopš nākšanas klajā 1992.gadā zīmols ir ieguvis stipru reputāciju un starptautisku dīleru tīklu. Šobrīd Minerva riepas tiek pārdotas 52 pasaules valstīs.

Lasīt tālāk

Aufine Group Co, Ltd atrodas vienā no visskaistākajām un populārākajām burāšanas pilsētām Ķīnā – Cindao (Qingdao). Uzņēmuma vīzija ir sniegt pasaulei labākās riepas, labāko apkalpošanu un zīmolu visiem cilvēkiem, kam patīk braukt.

Lasīt tālāk